Garance doručení do Vánoc a výměna zboží

Pro klidné doručení do Vánoc doporučujeme objednávku uskutečnit do neděle 17.12.2023 s dopravcem GLS.

Prodloužená výměna zboží bez starostí až do 31.1.2024

Všechny objednávky odesíláme do druhého pracovního dne, abyste měli zboží doma co nejrychleji, ale rychlost dopravců bohužel neovlivníme. V období Vánoc se může doručovací doba zásilek opozdit z důvodu velkého vytížení všech dopravců. Jakmile odešleme váš balíček, přijde vám e-mail se sledovacím číslem vaší zásilky. Můžete tak sledovat, kde se zrovna nachází. Ve většině případů vás bude kontaktovat i dopravce o převzetí zásilky.

Děkujeme za pochopení, a doufáme, že všechny dárečky stihneme doručit včas. :)


Doručení do Vánoc


Pro klidné doručení do Vánoc doporučujeme objednávku uskutečnit

do neděle 17.12.2023
s dopravcem GLS


Poslední objednávky před Vánoci odesíláme v pátek 22.12. (tyto objednávky to již určitě nestihnout pod stromeček). Objednávky s osobním vyzvednutí můžete provádět až do soboty 23.12.
*platí pro zboží skladem

Všechny přijaté objednávky budeme přijímat a odesílat ihned, ale nemůžeme slíbit, že dopravce je zvládne doručit. Během Vánoc jsou všechny dopravní služby vytíženy na 110 %. Doručovací doba se během prosince prodlužuje.

Výměna zboží až do konce ledna


Prodloužená výměna zboží až

do 31. 1. 2024

Zboží zakoupené v prodejně nebo na e-shopu Jednadvacitka.cz v období od 1.11. do 31.12. můžete vyměnit až do konce ledna 2024!

Výměna zboží platí pro všechny produkty zakoupené v prodejně i na e-shopu. Platí všechny podmínky jako u standardní výměny zboží, pouze se prodlužuje lhůta na výměnu zboží.

VÝMĚNA ZBOŽÍ