Garance doručení do Vánoc a výměna zboží

Pro klidné doručení do Vánoc doporučujeme objednávku uskutečnit do úterý 17.12.2019.

Prodloužená výměna zboží bez starostí až do 31.1.2020

Všechny objednávky odesíláme do druhého pracovního dne, abyste měli zboží doma co nejrychleji, ale rychlost dopravců bohužel neovlivníme. V období Vánoc se může doručovací doba zásilek opozdit z důvodu velkého vytížení všech dopravců. Jakmile odešleme váš balíček, přijde vám e-mail se sledovacím číslem vaší zásilky. Můžete tak sledovat, kde se zrovna nachází. Ve většina případů vás bude kontaktovat i dopravce o převzetí zásilky.

Děkujeme za pochopení, a doufáme, že všechny dárečky stihneme doručit včas. :)


Doručení do Vánoc


Pro klidné doručení do Vánoc doporučujeme objednávku uskutečnit

do úterý 17.12.2019


Poslední objednávky před Vánoci odesíláme v pondělí 23.12. (tyto objednávky to již určitě nestihnout pod stromeček). Objednávky s osobním vyzvednutí můžete provádět až do pondělí 23.12.
*platí pro zboží skladem

Všechny přijaté objednávky budeme přijímat a odesílat ihned, ale nemůžeme slíbit, že dopravce je zvládne doručit. Během Vánoc jsou všechny dopravní služby vytíženy na 110 %. Doručovací doba se během prosince prodlužuje.

Výměna zboží až do konce ledna


Prodloužená výměna zboží až

do 31. 1. 2020

Zboží zakoupené v prodejně nebo na e-shopu Jednadvacitka.cz v období od 1.11. do 31.12. můžete vyměnit až do konce ledna 2020.

Výměna zboží platí pro všechny produkty zakoupené v prodejně i na e-shopu. Platí všechny podmínky jako u standardní výměny zboží, pouze se prodlužuje lhůta na výměnu zboží.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti