Značky

About brands section

66FIT

ActiveAnkle

BB Tape

BB Tape je korejský výrobce a prodejce kinesiologických tejpů.

zobrazit produkty

CAMILLO RIGAMONTI

Canadien

Značka Canadien již není na florbalovém trhu aktivní, nicméně některé produkty se stále prodávají a jsou dostupné.

zobrazit produkty

Exel

Značka Exe patří mezi zaběhnuté florbalové značky. Florbalové hole dodávají na trh již od roku 1992. Exel je známý hlavně díky spolupráci s nejlepším týmem světa - IBF Falun.

zobrazit produkty

FatPipe

Finská florbalová značka, které se zaměřuje hlavně na florbalové hole a čepele. Nabízí i ostatní florbalový sortiment, ale ne v takové míře, jako právě florbalky.

zobrazit produkty

Gorilla Gold

Goriila Gold je výrobce speciálních ručníků gripů, které zabraňují prokluzování. Používá se hlavně při golfu, tenise, baseballu, ale teď se dostává i na florbalový trh.

zobrazit produkty

Jadberg

Česká rodinný firma, která je na trhu již od roku 1995. Zaměřují se hlavně na kvalitní střih a krejčovskou práci. Ve florbalovém prostředí se soustředí hlavně na brankářské vybavení.

zobrazit produkty

Jednadvacítka

Vouchery a produkty od Jednadvacítky.

zobrazit produkty

K-Active

Skupina K-Active se zabývá výrobou a prodejem kinesio tejpů a dalším zdravotnickým vybavením.

McDavid

McDavid působí na trhu se sportovní medicínou od roku 1969, kdy vyrobili a vyvinuli první kolenní ortézu. Od roku 1980 prodávají sportovní vybavení pod jménem McDavid Inc.

zobrazit produkty

Mueller

Mueller Sports Medicine se o sportovce stará již od roku 1959, kdy Curt Mueller založil tuto společnost. V dnešní době se nejvíce zaměřují na sportovní ortézy a chrániče.

zobrazit produkty

Nasara

Jihokorejská společnost Nasara je jednim z  nejstarších výrobců tejpů a kinesiotejpů. 

Oliver

Značka známá hlavně ve squashovém prostředí. V Česku má již více než 20-ti letou tradici. 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti