SBS - Stick Balance System

Umožňuje nastavit těžiště hole díky malému závaží ve špuntu. Těžiště můžete posunout až o 45 mm. K dispozici je 20g závaží.

Superlight

Konstrukce super lehké hole s pevností na správných místech, váha tyče redukována o 12%, perfektně vyvážená pro přesné střely.

Ultralight

Nové extrémně lehké materiály vyráběné tlakovým odléváním a podtlakovou “pre-preg” technologií.

Blow moulded

Ručně vyráběné technické hole z karbonových materialů nejvyšší třídy.

Pre-Preg

Strojově vyráběné tyče z karbonových a kompozitních materiálů.

Triad shaft

Speciální “triad” profil tyče. Extra odolnost pro extra výkon.

D-Oval

Vrchní část úchopové části je zhruba o 5mm zploštělá, díky čemuž lépe se zlepšil úchop.

Shaftkick

Vyvinuli jsme jedinečný system značení, který indikuje rychlost reakce tyče. Větší rychlost, větší síla do střely. UltraRychlá, SuperRychlá a StředněRychlá. Nazvali jsme to OXDOG Shaftkick.

Power Rails

Revoluční dvouosá Multi-power Hybrid hůl umožňuje největší sílu střely i přesnost. Dvě vylisované drážky POWERRAIL přenášejí sílu do zóny průhybu rychleji, než všechny ostatní hole. Toto se jmenuje OXDOG PowerRails. powerrails.

Double Power Rails

Dvě dvojice pevnostních drážek Powerrails. Speciálně vytvořené prohlubně v holi výrazně zvyšují pevnost hokejky přesně v místech, kde je nejvíce namáhána. Jedna dvojice drážek uprostřed hole, druhá pod gripem. Dvojitý efekt pro maximální pevnost.

V-Dips

Důlky ve tvaru “V” na povrchu tyče podporují přenos síly a torzní tuhost. Jsou take prvkem, který i opticky posouvá hůl do vyšší třídy a zvyšuje její odolnost proti nárazu.

TipKick

Dvě elipticky prolisované oblasti posouvají zónu průhybu, zrychlují reakci hole a přispívají k tomu, aby střela byla ještě přesnější.

TipShape

Zakřivení hole ve spodní části u čepele o 1,5 stupně pro prudší střelu. Zlepšuje střelu i ovládání míčku. Čepel je v lepší pozici a to snižuje nároky na její zahnutí.

Curve shaft

Středně zahnutá tyč vyhovuje většině hráčů. Systém drážek Double Power Rails zvyšuje pevnost v nejzatíženějších částech.

DW-grip

DoubleWrapGrip je omotávka rozdělená na dvě části pro horní a spodní ruku. Je velmi snadné vyměnit vrchní část omotávky.

W1P-grip

Wrap+1PieceGrip má namotávaný grip pod vrchní rukou pro jeho snadnou výměnu. Pod spodní rukou je tvanlivý 1Piece grip s perfektním povrchem pro pevný úchop.

*popisky technologií jsou převzaty z originálních popisů značky Oxdog