Superskin (SBT)

Roky vývoje, přepracovávání struktur vláken, jejich splétání, následná optimalizace vyvážení a pevnosti pro každý druh shaftu (tyče) a vylepšení hmotnosti u všech typů holí. Kombinace kvalitního uhlíkové vlákna s optimalizovanou strukturou dala vznik nové řadě lehkých holí zvané Superskin. Technologie perfektního vyvážení a odolnosti je nazvaná SBT - Solid Balance Technology.

Carbskin

CARBSKIN je řada zbrusu nových špičkových tyčí od značky Unihoc s nejnovější technologií tkaní karbonových vláken. Nastavuje měřítko lehkosti tyčí na nejvyšší úroveň aniž by utrpěly ostatní parametry. Nová moderní konstrukce a její kombinace s ultralehkými, tenkými a pevnými materiály, představují naprostou špičku v segmentu lehkých shaftů (tyčí).

TeXtreme

Tato technologie je schopná vyrábět neuvěřitelně lehká karbonová vlákna, proto se také používá ve formuli 1, cyklistice nebo tenisu, a dodává hokejce perfektní vyvážení. Hmotnost byla sice snížena na minimum, ale ne na úkor odolnosti materiálu. Ten je nadále velice pevný. Spousta hráčů, kteří jednou vzali do rukou hokejku TeXtreme, již této řadě zůstala věrná.

Feather Light

FL není ve skutečnosti technologie v pravém slova smyslu, ale jedná se spíše o způsob poskládání jednotlivých komponentů hokejky tak, aby byla výsledná hmotnost co nejnižší a vznikla tím jedna z nejlehčích holí Unihoc. Materiál omotávky a čepele je jedním z nejlehčích na trhu, díky čemuž je florbalka lehká jako peříčko.

Top Light, Top Light II

TL je jedna z nejlehčích a nejoblíbenějších tyčí od značky Unihoc. Díky ní dostanete kompletně nový lepší pocit ze hry.

Super Top Light

STL využívá nové výrobní metody, které umožňují snížit celkovou hmotnost florbalky. Kombinací nových extrémně lehkých karbonových vláken se STL koncepcí vznikají rovné i zahnuté hokejky s nejnižší možnou hmotností.

Curve

To je další skvělá technologie od značky Unihoc. Jedná se o zahnutí hole v její spodní části, čímž se vytvoří a zároveň zvětší úhel tyče směrem k čepeli, což se projeví větší dynamikou při střelbě. S touto technologií budete mít zcela nový pocit ze střelby. Jakmile jednou zkusíte vystřelit, ihned pochopíte, co jsme měli na mysli. Tyč je k dostání ve čtyřech rozdílných úhlech.

Feather Curve

FC je přesně to, co její název napovídá. Kombinace technologie Feather Light a Curve přináší hokejku lehkou jako peříčko s Curve technologií. Je to nejlehčí model s Curve od značky Unihoc.

Power Curve

PC je jedna z nejnovějších technologií Unihoc, která kombinuje Curve technologii s novým způsobem tvarování tyče. Nazývá se Air Pressure Rail System a pomocí tlaku vzduchu vstřikuje materiál tyče do formy. Technologie Curve má u této tyče snížený úhel na 1.0°.

Bamboo

Bamboo je hůl ve tvaru bambusu, která byla vytvořena pomocí step power technologie, což finálnímu produktu přináší několik výhod. Tato geniální a přitom jednoduchá konstrukce umožnila vytvořit extrémně lehkou tyč, která zachovává vysokou pevnost průhybu (flexu) při střelbě.

*popisky technologií jsou převzaty z originálních popisů značky Unihoc